لیست محصولات این تولید کننده ايلی

ایلی یک برند قهوه است که در تریستا، ایتالیا تولید می شود. ایلی تنها یک نوع میکس قهوه تولید می کند. قهوه آسیاب نشده، دانه های آسیاب شده و کپسول های مخصوص iperEspresso از دیگر محصولاتی است که شرکت ایلی عرضه می کند. قهوه های ایلی، میکسی از قهوه دانه های عربیکا هستند که از مناطق و منابع مختلفی تامین می شوند. قهوه های آسیاب شده ایلی در بسته های استیل و تحت فشار بسته بندی و عرضه می شوند.

قهوه اسپرسو ايلي ايتاليا

تاریخچه قهوه ایلی بر می گردد به زمان پایه گذار این شرکت یعنی فرانسیسکو ایلی و خانواده ایشان. او که در تمسوار مجارستان متولد شده بود در خلال جنگ جهانی اول و به عنوان افسر ارتش به تریستا آمد. او بعد از جنگ نیز در همان جا که اخیرا تحت فرمان کشور ایتالیا در آمده بود ماندگار شد و در سال 1933 تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار در زمینه قهوه و کاکائو گرفت که نهایتا شرکت وی با تمرکز بر قهوه به ادامه فعالیت پرداخت. از همان ابتدای کار فرانسیسکو ایلی علاقه زیادی به قهوه اسپرسو داشت و همین امر سبب شد که او در سال 1935 اولین دستگاه اتوماتیک قهوه ساز را که سیستم آن با فشار هوا و بخار بخار میکرد ابداء کند که همان پیشینه دستگاه های قهوه ساز امروزی است. او همچنین سیستم جدیدی در بسته بندی قهوه ابداء کرد که در آن قوطی های قهوه با گاز بی اثر و تحت فشار بسته بندی می شدند و همین امر که به جای هوا از گاز بی اثر استفاده می شد سبب می گشت تا قهوه با کیفیت بهتری بماند زیرا هیچگونه واکنشی با گاز بی اثر نمی توانست داشته باشد.به سرعت قهوه ایلی به خارج از منطقه محل تولید خود صادر شد و خیلی زود در سراسر ایتالیا عرضه گشت. پس از جنگ جهانی دوم مدیریت شرکت به دست ارنستو ایلی پسر فرانسیسکو ایلی سپرده شد. ارنستو با تشکیل یک آزمایشگاه تحقیقاتی تخصصی توانست به سرعت ابتکارات زیادی انجام دهد و آنها را به نام شرکت به ثبت برساند. این ارنستو بود که با همکاری یک دانشمند و یک محقق و با تفاهمنامه هایی که با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها بستند توانستند قهوه های مرغوب را توسعه داده و در سطح جهانی مطرح و به فروش برسانند. در حال حاضر پسر ارنستو ایلی یعنی آندره ایلی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت ایلی است و خواهرش آنا و برادرش ریکاردو ایلی نیز در هیات مدیره مشغول به کار هستند.


ايلي ايتاليا قهوه اسپرسو


برند ایلی امروزه در بسیاری از کشورها عرضه می شود و طرفداران بسیاری هم دارد. شرکت ایلی یک شرکت بین المللی است و محصولاتش را در حدود 131 کشور به فروش می رسند. گروه ایلی از چندین شرکت تشکیل شده است که به جز ایتالیا در آمریکای شمالی، فرانسه، اسپانیا و آلمان و با حدود 700 کارمند مشغول به فعالیت هستند.

بیشتر


تولید کننده‌ها


سايت فروشگاهي پارس كافي زير مجموعه فروشگاه خليلي مي باشد.فروشگاه خليلي يكي از معتبرترين فروشگاه هاي شهر ساوه مي باشد كه سابقه فروش آن به سال 1352 بر ميگردد.اين فروشگاه در خيابان شريعتي كه از مهمترين خيابان هاي اين شهر مي باشد واقع شده است . مساحت آن نيز 600 مترمربع است كه 300 متر آن فضاي فروش و 300 متر آن فضاي انبار است.صاحب امتياز و مالك فروشگاه ، آقاي حاج علي اصغر خليلي مي باشد. ايشان از كسبه قديمي و به نام شهر ساوه بوده و بنيانگذار تيم فوتسال شن سا ساوه (قهرمان ليگ برتر فوتسال كشور ، سال 82-83) و از پيشكسوتان فوتبال شهر ساوه مي باشد.