قوانين و مقررات

كاربر گرامي لطفا موارد زير را مطالعه فرماييد.ورود كاربر به وب سايت پارس كافي به منزله پذيرفتن قوانين و مقررات آن مي باشد.

قوانين عمومي

كليه اصول وشرايط و رويه هاي پارس كافي منطبق بر قوانين جهوري اسلامي ايران،قاون و تجارت و قانون حمايت از حقوق مصرف كننده است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با كاربر است.

رعيت حريم شخصي

پارس كافي خود را ملزم به حفاطات از اطلاعات شخصي كاربران خود مي داند.

همه مطالب و محتوا وب سايت پارس كافي از جمله متن و گرافيك و تصاوير و غيره كه توليد شده توسط پارس كافي بوده، جزء اموال پارس كافي مي باشد و هرگونه استفاده براي مقاصد تجاري غير قانوني است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

پارس كافي خود را موظف مي داند كه بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله بدان معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پارس كافي تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به پارس كافي اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به پارس كافي ارسال شود.
تولید کننده‌ها


سايت فروشگاهي پارس كافي زير مجموعه فروشگاه خليلي مي باشد.فروشگاه خليلي يكي از معتبرترين فروشگاه هاي شهر ساوه مي باشد كه سابقه فروش آن به سال 1352 بر ميگردد.اين فروشگاه در خيابان شريعتي كه از مهمترين خيابان هاي اين شهر مي باشد واقع شده است . مساحت آن نيز 600 مترمربع است كه 300 متر آن فضاي فروش و 300 متر آن فضاي انبار است.صاحب امتياز و مالك فروشگاه ، آقاي حاج علي اصغر خليلي مي باشد. ايشان از كسبه قديمي و به نام شهر ساوه بوده و بنيانگذار تيم فوتسال شن سا ساوه (قهرمان ليگ برتر فوتسال كشور ، سال 82-83) و از پيشكسوتان فوتبال شهر ساوه مي باشد.